Darmowa Wysyłka od 120zł

Darmowa Wysyłka od 120zł

O marce

Bico Australia w Polsce – od ponad 15 lat BICO pojawia się w różnych miejscach: w dobrych sklepach, salonach tatuażu, klubach fitness, na zlotach motocyklowych, wszędzie tam, gdzie toczy się życie ludzi ceniących wolność i indywidualizm.

Marka BICO założona w Bondi Beach w Australii w 1995, stała się marką globalną obecną w ponad 20 krajach świata, teraz również w Polsce. To absolutnie wyjątkowa biżuteria, o niespotykanym w Europie wzornictwie. Design odwołuje się do motywów i kultur ludów Oceanii, ich wierzeń i mitów. W biżuterii dudnią bębny dzikich plemion, błyszczą groty strzał szukające zwierzyny, lśnią talizmany zapewniające wszelkie powodzenie.

Na świecie mówi się, że naturę marki BICO najlepiej oddają wisiorki. Mają charakterystyczne kształty i unikalne wykończenie. Każdy jest oryginalny, indywidualny i coś oznacza. Przekonajcie się sami!

Ponad 2000 różnych modeli biżuterii dla aktywnych mężczyzn i kobiet. Wisiorki mają przypisane znaczenia, niektóre są ozdobione kryształkami Svarovsk’iego, inne drewnem z Nowej Gwinei, a jeszcze inne naturalna żywicą lub poliwęglanem. Każdy znajdzie coś dla siebie – tak modne wisiorki na długich łańcuchach lub rzemykach z ID.

Sklep internetowy bico-australia.pl prowadzony jest przez firmę:

EJ! S. C. 
Al. Wolności 17a/35, 62-800 Kalisz
NIP: 6181797263

office@bico-australia.pl
tel. 602 422 100

pl_PLPolish